10. Konferencja Kin Studyjnych

wróć
01-09-202212:28
10. Konferencja Kin Studyjnych – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

W dniach 20-22 września 2022 r. już po raz 10. będziemy mieli przyjemność zaprosić kiniarzy oraz firmy związane z branżą filmową na Konferencję Kin Studyjnych, która odbędzie się w kinie Oskard w Koninie.

Jak udowodniła nam ubiegłoroczna konferencja, nic nie zastąpi rozmowy na żywo i wspólnych emocji w ciemnej sali kinowej! Poprzednia edycja Konferencji była rekordowa zarówno pod kątem frekwencji, jak i liczby przedstawionych prezentacji i filmów! Nie zabrakło także gorących dyskusji o współpracy kiniarz-dystrybutor i rozmów o przyszłości branży w świetle rozwijających się platform streamingowych!

Minął rok, a świat zmienił się jeszcze bardziej! Wierzymy, że kluczem do prawidłowego działania rynku jest wzajemne zrozumienie własnych potrzeb, dlatego chcemy kontynuować branżowe debaty na temat zmieniających się sposobów dystrybucji i promocji filmów, wspólnie zastanowić się, jak zachęcić widzów do powrotu do kin i spróbować przewidzieć zmiany w niedalekiej przyszłości nas czekają. Tym razem pójdziemy jednak o krok dalej! O zmianach rynku kinowego będziemy rozmawiać nie tylko w kontekście polskim. Z zaproszonymi gośćmi z zagranicy rozmawiać będziemy o przeobrażeniach kinematografii w innych krajach europejskich.

Jak zawsze nie zabraknie również ciekawej oferty dystrybucyjnej na nowy sezon 2022/2023 oraz chwili oddechu podczas nieformalnych spotkań wieczornych.

Szczegółowy program wkrótce.

Serdecznie zapraszamy do Konina!

Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Do pobrania:

Oferta hotelowa

Formularz zgłoszeniowy dla kin

Rozkład jazdy transportu

Przedstawicieli dystrybutorów, firm kinotechnicznych pragnących wziąć udział w wydarzeniu prosimy o kontakt: Marlena Gabryszewska: m.gabryszewska@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl

Promocja i marketing – Marla Wilcan: m.wilcan@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia do 10 września 2022 r.