11. KONFERENCJA KIN STUDYJNYCH

wróć
12-05-202315:07
11. KONFERENCJA KIN STUDYJNYCH – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

11. KONFERENCJA KIN STUDYJNYCH
5-7 września 2023
Kino Żeglarz w Jastarni

Stowarzyszenie Kin Studyjnych ma przyjemność zaprosić Państwa na 11. Konferencję Kin Studyjnych, która odbędzie się w dniach 5 – 7 września 2023 r. w Kinie Żeglarz w Jastarni.

Konferencja Kin Studyjnych każdego roku przyciąga profesjonalistów związanych z branżą kinową, którzy dyskutują o rozwoju widowni w kinach i angażują się w działania wspierające nasz sektor.

Konferencja ma być okazją do dyskusji i debaty nad szerszym obrazem kina w kontekście dynamiczny zmian. Oferuje również możliwość podzielenia się świeżym myśleniem i praktycznymi pomysłami, pojawiającymi się w ramach sieci i poza nią.

Kino Żeglarz, prowadzą wspólnie trzy dziewczyny z trzech pokoleń, babcia Urszula, mama Dagmara i wnuczka Patrycja. “Żeglarza” podarował Urszuli mąż – Bogdan Blindow, “legendarny kiniarz”, w 1991 r. „Kino to dla nas obiekt sentymentu i tęsknoty, w którego misję szczerze wierzymy. Dlatego prezentujemy filmy ważne, ambitne, poruszające, skłaniające do refleksji”. To właśnie Patrycja Blindow otrzymała w Nagrodę Kiniarki Roku 2022 a fundacja kina, którą założyła i kieruje Patrycja, otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego za „powstrzymanie od upadku kina studyjnego w Jastarni w kategorii Kreatywna Zmiana 2021” z okazji Światowego Dnia Turystyki 2022 roku.

Wybór kina na kolejną konferencję był więc oczywisty!

Rezerwujcie już noclegi, bo nie możemy się Was doczekać.

Oferta hotelowa:

Przedstawicieli dystrybutorów/ firm kinotechnicznych pragnących wziąć udział w wydarzeniu prosimy o kontakt:

Marlena Gabryszewska: m.gabryszewska@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl

Koszty:

Akredytacja na całe wydarzenie – 320 zł + VAT (zgłoszenia po 25 sierpnia – 370 zł + VAT)

Akredytacja jednodniowa – 150 zł + VAT

Formularz zgłoszeniowy (kliknij tutaj …)

Lista noclegów w Jastarni (plik PDF)

Program 11 konferencji Kin Studyjnych (plik PDF)