Akredytacje na 2. Forum Edukacji Filmowej

wróć
01-03-202310:37
Akredytacje na 2. Forum Edukacji Filmowej – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Już od 1 marca rozpoczyna się sprzedaż akredytacji na 2. Forum Edukacji Filmowej, które w tym roku odbędzie się w kinie Muza w Poznaniu w dniach 28-30 marca 2023 r.

W tym roku wprowadziliśmy dwa typy akredytacji:

  • Akredytacja trzydniowa (obejmująca całe wydarzenie) – 290 zł + VAT
  • Akredytacja jednodniowa (na jeden z wybranych dni) – 100 zł + VAT.

Ze względów organizacyjnych formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do dnia 21 marca 2023 r. (także do tego dnia możliwe będzie bezpłatne odwołanie rezerwacji). Po tym terminie kontaktować będziemy się z osobami, które wybrały akredytację jednodniową w celu doprecyzowania daty przyjazdu.

Konferencję planujemy rozpocząć 28 marca ok godz. 12:00 i zakończyć 30 marca ok godz. 16:00. Szczegółowy programu wkrótce opublikujemy na stronie.

FORMULARZ AKREDYTACYJNY (link)

UWAGA: Warunkiem udziału w Forum jest opłacenie w terminie otrzymanej FV za akredytację. Faktura VAT zostanie przesłana pod wskazany w formularzu adres mailowy w ciągu 10 dni od daty złożenia wniosku. Akredytacja obejmuje koszt uczestnictwa we wszystkich punktach konferencji oraz wyżywienie. Koszty noclegu i przejazdu pozostają po stronie Uczestnika. Ze względów organizacyjnych i logistycznych bezpłatnego odwołania akredytacji można dokonać najpóźniej do dnia 21 marca 2023. Po upływie tego terminu poniesione koszty nie zostaną zwrócone. Natomiast zamiany uczestników w ramach tej samej instytucji można dokonywać do dnia rozpoczęcia konferencji – 28 marca 2023.

Jak udowodniło nam ubiegłoroczne – pierwsze – spotkanie, o edukacji w kinach studyjnych na różnych poziomach (od poranków dziecięcych po kluby seniorów) rozmawiać można długo, a taka rozmowa na żywo, wymiana doświadczeń i pomysłów w czasie ciągłych zmian zachowań widzów jest niezwykle ważna. Dlatego w programie tegorocznego Forum znajdą się: warsztaty, panele dyskusyjne, projekcje filmów, case study oraz prezentacja edukacyjnej oferty dystrybucyjnej na nowy sezon. Nie zabraknie również chwili oddechu podczas nieformalnych spotkań wieczornych.

2. Forum Edukacji Filmowej odbędzie w dniach 28-30 marca 2023 r. w kinie Muza w Poznaniu.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Współorganizatorzy: Kino Muza w Poznaniu, Estrada Poznańska

Partnerzy: Miasto Poznań, ODN, Creative Europe Desk Polska

2. Forum realizowane jest przy współfinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Pytania prosimy kierować na adres: m.gabryszewska@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl