„Basia. Jestem w sam raz” pod patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych

wróć
07-05-202422:27
„Basia. Jestem w sam raz” pod patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Basia ma charakterek i mówi, co myśli. I co czuje. Misiek Zdzisiek też – bo lubi robić to, co Basia. Rezolutna pięciolatka i przyjaciele powracają w nowej odsłonie adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak!

Ogłaszamy otwarcie naboru wniosków na dofinansowanie spotkań/prelekcji i promocji seansów filmu „Basia. Jestem w sam raz”.

Na dofinansowanie Stowarzyszenie Kin Studyjnych przeznacza kwotę 5000,00 zł netto ze środków przekazanych przez dystrybutora filmu – Młode Horyzonty. Maksymalna kwota jednostkowego dofinansowania nie może przekraczać 500 zł netto, przy czym kwota na promocję nie może przekroczyć 200 zł netto.

Wnioski o dofinansowanie mogą być składane wyłącznie drogą e-mailową na adres: wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl

Nabór wniosków trwa do 14.06.2024. Wkład własny nie jest wymagany.

Seanse objęte dofinansowaniem muszą się odbyć do 14.07.2024.

O FILMIE:

Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

Serial „Basia” to różnorodne emocje i dużo humoru! Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz.

Premiera kinowa: 7.06.2024

„Basia. Jestem w sam raz”

reżyser nadzorujący: Marcin Wasilewski
produkcja: Polska 2024, czas: 45 min
kategoria wiekowa: 4+
wersja językowa: dubbing
dystrybucja: Młode Horyzonty

Komunikat nr. 1 z dnia 07.05.2024 (plik PDF)
Formularz wniosku (plik WORD)
Formularz sprawozdania (plik WORD)
Koszty kwalifikowane (plik PDF)