„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” – wsparcie finansowe dla kin studyjnych

wróć
12-01-202316:12
„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” – wsparcie finansowe dla kin studyjnych – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” to kontynuacja współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty dystrybucją KINO DZIECI, dzięki której możemy wspierać finansowo działania w kinach studyjnych.

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”!

Dystrybutor (SNH KINO DZIECI) przeznaczył kwotę 3000,00 zł na organizację wydarzeń oraz oddolne działania promocyjne kinach studyjnych. Środki będą dystrybuowane przez SKS do kin. Można już składać wnioski w priorytecie DOPŁATY DO WYDARZEŃ

UWAGA: z dotacji mogą być pokryte koszty reklamy filmu lub/i działań związanych z seansem – warsztaty, spotkanie etc. Wkład własny nie jest wymagany.

Formularz wniosku oraz KOMUNIKAT określający zasady przyznawania środków znajdziecie na stronie do pobrania. Wnioski prosimy przesyłać na adres wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl  do dnia 24 stycznia 2023.

Film znajduje się na liście filmów studyjnych. Zachęcamy do rezerwowania filmu.

Kontakt do dystrybutora: Stella Skiba stella.skiba@nowehoryzonty.pl; Mateusz Możdżeń mateusz.mozdzen@nowehoryzonty.pl

Opis:

Przed Lassem i Mają wyzwanie godne największych detektywów. Zbliża się wielkie święto – obchody 500-lecia Valleby, jednak przygotowania przerywa seria zuchwałych kradzieży. Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby wyczekiwana przez wszystkich mieszkańców Valleby uroczystość nie doszła do skutku. Lasse i Maja bez wahania angażują się w sprawę z pomocą zrzędliwej Lillie. Ale kim tak naprawdę jest ten przebiegły Skorpion i jaki jest jego motyw? Lasse i Maja nie pozwolą zrujnować święta Valleby.

Przebojowe „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” inspirowane jest bestsellerową serią książek Martina Widmarka. Najnowsza część, czyli „Tajemnica Skorpiona”, zdobyła nagrodę publiczności na 9. MFF Kino Dzieci. A jest to już szósta filmowa część przygód ulubionych, młodych detektywów, Lassego i Mai.

Film pod patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych!

WNIOSEK O DOFINANSOWANIE ORGANIZACJI SEANSÓW

KOMUNIKAT NR. 1 z 11.01.2023 r.

Informacje o filmie „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”:

https://dystrybucja.kinodzieci.pl/film/bdlim-tajemnica-skorpiona/