„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” !

wróć
11-01-202323:24
„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” ! – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych i Kino Dzieci zapraszają na „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”!

Nowy rok to nowe filmy i ulubieni bohaterowie od KINO DZIECI na wielkich ekranach!

Tych bohaterów nikomu nie trzeba przedstawiać! Od 3 lutego do kin studyjnych zapraszają Lasse i Maja, którzy mają kolejną, trudną do wyjaśnienia sprawę – tajemnicy Skorpiona! Mieszkańcy Valleby nie mogą doczekać się obchodów urodzin miasteczka. Jednak grasujący złodziej ma zgoła inne plany. Czy młodym detektywom uda się uratować święto przed przebiegłym intruzem? Film pod patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych!

Przebojowe „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” inspirowane jest bestsellerową serią książek Martina Widmarka. Najnowsza część, czyli „Tajemnica Skorpiona”, zdobyła nagrodę publiczności na 9. MFF Kino Dzieci. A jest to już szósta filmowa część przygód ulubionych, młodych detektywów, Lassego i Mai.

Opis:

Przed Lassem i Mają wyzwanie godne największych detektywów. Zbliża się wielkie święto – obchody 500-lecia Valleby, jednak przygotowania przerywa seria zuchwałych kradzieży. Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby wyczekiwana przez wszystkich mieszkańców Valleby uroczystość nie doszła do skutku. Lasse i Maja bez wahania angażują się w sprawę z pomocą zrzędliwej Lillie. Ale kim tak naprawdę jest ten przebiegły Skorpion i jaki jest jego motyw? Lasse i Maja nie pozwolą zrujnować święta Valleby.

Informacje o filmie „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”:

https://dystrybucja.kinodzieci.pl/film/bdlim-tajemnica-skorpiona/