Case Study – ogłoszenie naboru

wróć
10-07-202316:50
Case Study – ogłoszenie naboru – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych zaprasza kiniarzy/kiniarki, edukatorów/edukatorki, animatorów/animatorki do przesyłania propozycji działań organizowanych w kinach studyjnych, które zostaną zaprezentowane w czasie 11. Konferencji Kin Studyjnych w sekcji CASE STUDY.


Sekcja CASE STUDY to nowy moduł w programie konferencji, na którą składać się będzie prezentacja najciekawszych pomysłów realizowanych przez kina i w kinach studyjnych.


Jeśli zatem organizujesz ciekawe działania mające na celu aktywizowanie widowni w różnych grupach wiekowych, współpracujesz z instytucjami kulturalnymi/psychologami/filmoznawcami lub organizujesz inne niestandardowe działania i chciałbyś/-łabyś rezultaty zaprezentować uczestnikom Konferencji ten projekt jest dla Ciebie!
CASE STUDY daje możliwość nowych inspiracji, wymiany doświadczeń, ale także możliwość znalezienia nowych partnerów do współpracy.


Zapraszamy do zgłaszania projektów z zakresów:
– działania edukacyjne
– stałe cykle tematyczne
– warsztaty
– kluby filmowe
– jednorazowe spotkania
– i inne


Każdy z uczestników będzie miał 5 min. na prezentację zgłoszonego przez siebie projektu w dowolnej formule (film, prezentacja, pokaz slajdów, opowieść etc.)
Możliwe jest zgłaszanie także projektów już zakończonych!


ZGŁOSZENIA PROJEKTÓW (poprzez formularz)

NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 31 lipca 2023
WYBÓR PROJEKTÓW: 7 sierpnia 2023
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi projektami.