CHORA NA SIEBIE – czarna komedia od Aurora Films z dopłatami

wróć
27-01-202314:28
CHORA NA SIEBIE – czarna komedia od Aurora Films z dopłatami – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

CHORA NA SIEBIE – czarna komedia od Aurora Films z dopłatami.

Stowarzyszenie Kin Studyjnych wraz z Aurora Films dystrybutorem filmu „Chora na siebie” przygotował grant w formie dopłat do seansów i wydarzeń.

Dystrybutor filmu przeznaczył kwotę 5000,00 zł na organizację wydarzeń oraz oddolne działania promocyjne w kinach studyjnych przy promocji i dystrybucji filmu „Chora na siebie”. Środki będą dystrybuowane przez SKS do kin. Można już składać wnioski w priorytecie DOPŁATY DO WYDARZEŃ.

WAŻNE: z dotacji mogą być pokryte koszty reklamy filmu lub/i działań związanych z seansem – warsztaty, spotkanie etc. Wkład własny nie jest wymagany.

Formularz wniosku oraz KOMUNIKAT określający zasady przyznawania środków znajdziecie na stronie do pobrania. Wnioski prosimy przesyłać na adres wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl  do dnia 3 lutego 2023 r.

KOMUNIKAT NR. 1 z 26.01.2023 (plik PDF)

Formularz Wniosku – załącznik do Komunikatu nr 1 z dnia 25.01.2023

Formularz Sprawozdania – załącznik do Komunikatu nr 2 z dnia 26.01.2023

„Chora na siebie” to najczarniejsza z czarnych komedii. Przekomiczna satyra, która sprawi, że bystry widz spojrzy w głąb siebie. Film znajduje się na liście filmów studyjnych.

Zachęcamy do rezerwowania filmu. Kontakt do dystrybutora: Anna Dziewulska dystrybucja@aurorafilms.pl; tel. 603 542 471

Opis filmu:

Na pierwszy rzut oka Signe (w tej roli wschodząca gwiazda skandynawskiego kina Kristine Kujath Thorp, znana polskiej publiczności z filmu „Ninjababy”) i Thomas wydają się być idealną parą. Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego. Kiedy mężczyzna, będący aspirującym artystą, odnosi niespodziewany sukces, równowaga w związku zostaje zachwiana. Signe nie może pogodzić się z faktem, że światła reflektorów skupione są teraz wyłącznie na jej partnerze. Zdesperowana, celowo nadużywa niebezpiecznych farmaceutyków, co błyskawicznie odbija się nie tylko na jej zdrowiu, ale i wyglądzie. Czym jednak jest odrobina (?) cierpienia w porównaniu ze współczuciem oraz uwagą, które znowu może w pełni na sobie skupiać?