Gra miejska

wróć
16-10-202317:04
Gra miejska – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

W ramach 3. Tygodnia Warszawskich Kin Studyjnych zapraszamy wszystkich do udziału w grze miejskiej.

Tytuł gry: Poszukiwacze tajemniczego kina

Lubisz zagadki? Chcesz ciekawie spędzić czas? Poczuj się jak Indiana Jones lub Lasse i Maja! Pora wziąć sprawy w swoje ręce: Ty też możesz zostać poszukiwaczem przygód! Czekają na Ciebie ciemne sale, białe ekrany i mnóstwo foteli… oraz oczywiście zadanie odkrycia tajemniczego kina. Chwyć mapę, złam szyfr i poznaj warszawskie kina studyjne.

Pamiętaj, że liczy się czas, więc spiesz się niczym Królik z Alicji w Krainie Czarów. Zbierz drużynę i przyłącz się do naszej zabawy!

Opis gry:

Zbierzcie drużynę i wymyślcie dla siebie nazwę. Macie za zadanie odwiedzić warszawskie kina studyjne, które są oznaczone na mapie. Kin biorących udział w grze jest 7. Jedno z tych kin nie jest oznaczone na mapie. Jest to nasze tajemnicze kino do odkrycia. Jedno kino – Kinokawiarnia Stacja Falenica – jest to kino, którego nie musicie odwiedzić w czasie gry. Jednak za przybycie do niego są bonusowe punkty.

W każdym kinie czeka na Was zadanie do wykonania. Potwierdzeniem jego realizacji jest stempel na mapie, który dostaniecie. Za każde wykonane zadanie zdobywacie punkty. Oprócz zadań do wykonania, musicie znaleźć ukrytą skrzynkę, w której jest schowana informacja o tajemniczym kinie. Do skrytki powinniście zdobyć kod, który uzyskacie w jednym z kin podczas wykonywania zadania. Informację o ukryciu skrytki znajdziecie na mapie. Za czas przybycia na metę również zdobywacie punkty. Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów. Wy wybieracie, w jakiej kolejności odwiedzacie kina i z jakiego środka transportu korzystacie. Pamiętajcie, że liczy się czas przybycia na metę, jak i punkty za wykonane zadania. Do ukończenia trasy nie musicie odwiedzić wszystkich kin. Na zwycięzców czekają nagrody ?

Przebierzcie się za swoich ulubionych bohaterów filmowych i poczujcie się jak oni. I ruszajcie w drogę!

Powodzenia!

Konkursy dodatkowe:

 1. Nagroda za najciekawszą nazwę drużyny
 2. Przebierzcie się za ulubione postaci z filmów i zróbcie sobie zdjęcie pod swoim ulubionym warszawskim kinem. Umieśćcie zdjęcie na Facebooku SKS. Trzy osoby, które najlepiej się przebiorą i dostaną najwięcej lajków na fb dostaną nagrody.

Punktacja do gry:

 1. Wykonanie zadania -40 pkt
 2. Czas przybycia na metę:
 3. 1 drużyna – 200 pkt
 4. 2 drużyna – 150 pkt
 5. 3 drużyna – 100 pkt
 6. Kolejne drużyny – 50 pkt
 7. Kina bonusowe (Kinokawiarnia Stacja Falenica) – 150 pkt

Czas trwania: ok 3 godzin.

Termin: 22.10.2023

Start: Kino Iluzjon, ul. Narbutta 50A

Meta: Tajemnicze Kino

Godzina rozpoczęcia: 11:00

Wiek graczy: bez ograniczeń

Rejestracja: online, pod linkiem: https://forms.gle/Zh5sJfH4bSsAyXGB9

 • Zbierz max. 5 osobowy zespół (1 osoba musi być pełnoletnia).
 • Zarejestruj go w formularzu zgłoszeniowym.
 • Pamiętaj o podaniu numeru kontaktowego i e-maila.
 • Odbierz e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia.

Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy do zabawy z nami!