Kino Dzieci po ukraińsku w Sieci Kin Studyjnych

wróć
12-04-202213:54
Kino Dzieci po ukraińsku w Sieci Kin Studyjnych – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych we współpracy z Kinem Dzieci, prezentuje pierwsze tytuły filmów familijnych oraz animacji dla najmłodszych w ukraińskiej wersji językowej.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty to doświadczony dystrybutor filmowy z bogatą praktyką, który podobnie jak kina zrzeszone w Stowarzyszeniu Kin Studyjnych, wierzy, że kino ma moc, by zmieniać świat, a w momentach niepokoju dawać otuchę, ułatwiać rozmowę i budować porozumienie. Dlatego w obliczu wojny w Ukrainie i niewyobrażalnie trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się jej mieszkańcy, chcemy wykorzystać to, co znamy najlepiej, by nieść wsparcie. Do korzystania z przygotowanej oferty zachęcamy wszystkie kina studyjne.

Ofertę zbudowano na podstawie uwielbianych, nie tylko przez dzieciaki serii filmów, które miały swoje pierwowzory w bestsellerowych książkach.

 „Biuro detektywistycznego Lassego i Mai” gdzie zwyczajne dzieci dzięki swojej ciekawości, inteligencji, wyobraźni i pozytywnemu nastawieniu potrafią rozwiązywać prawdziwe kryminalne zagadki. „Filonek Bezogonek” klasyczna animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, poczuciu wspólnoty i niesieniu pomocy. „Jakub, Mimmi i gadające psy” – pełna wrażliwości i niewymuszonego humoru opowieść o budowaniu porozumienia. „Wielka wyprawa Molly” – to klasyczna animacja, pełna ciepła i humoru, osadzona w bajkowych realiach opowieść z morałem. Ekranizacja „Biura detektywistycznego 2” dla amatorów detektywistycznego kina familijnego.

Filmy będą dostępne bezpłatnie (wymagane raporty) w formacie DCP, BD oraz za pośrednictwem eDelivery Cineline.

Poniżej opracowana lista dostępnych tytułów, które można zamawiać pod adresem: dystrybucja@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl

Katalog będzie uzupełniany o czym będziemy informować na stronie SNH i SKS.