LICZBA DOSKONAŁA – otwieramy nabór wniosków

wróć
12-04-202314:26
LICZBA DOSKONAŁA – otwieramy nabór wniosków – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Ogłaszamy nabór wniosków na wsparcie organizacji seansów filmu „Liczba doskonała” w reżyserii Krzysztofa Zanussiego, dyst. Dystrybucja Kinowa TVP, premiera 14.04.2023 w kinach studyjnych.

Joachim (Andrzej Seweryn) to dojrzały mężczyzna, który już nic nikomu nie musi udowadniać. Jest zamożny, a jego życie było pasmem sukcesów. Kaprys losu stawia na jego drodze trzydziestoletniego Davida (Jan Marczewski), geniusza matematycznego, który porzuca obiecującą karierę biznesową za granicą i szuka właściwego pola dla swoich talentów w Polsce. Sprawy komplikują się, kiedy w życie Davida wkracza Ola (Julia Latosińska). Joachim i David to dwaj mężczyźni na zupełnie innych etapach życia. Czego każdy z nich może nauczyć się od drugiego? Jak wybrać pomiędzy intelektem, wiarą i miłością?

Na powyższe działania Stowarzyszenie Kin Studyjnych przeznacza kwotę 30.000,00 PLN netto ze środków przekazanych przez dystrybutora filmu. Wkład własny nie jest wymagany.

Wnioski zgodne ze wzorem załączonym do niniejszego Komunikatu mogą być składane wyłącznie drogą elektroniczną na adres: wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl

Nabór wniosków trwa do dnia 20 kwietnia 2023 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem otrzymania wsparcia jest organizacja pokazów w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.05.2023 r.

KOMUNIKAT nr. 1 z dnia 11.04.2023 (plik PDF)

Wniosek – załącznik do komunikatu (plik WORD)

Sprawozdanie – załącznik do komunikatu (plik WORD)