Nabór wniosków do wakacyjnej oferty filmowej – Aurora Films

wróć
07-06-202317:06
Nabór wniosków do wakacyjnej oferty filmowej – Aurora Films – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych ogłasza nabór ciągły na 4 tytuły od Aurora Films. SKS przeznacza w sumie 20.000,00 zł (dwadzieścia tysięcy złotych) netto ze środków przekazanych przez dystrybutora na dofinansowanie seansów i wydarzeń, z podziałem: promocja – 200 zł netto / wydarzenie – 500 zł netto.

Seanse objęte Dofinansowaniem muszą zostać przeprowadzone w nieprzekraczalnym terminie 31 sierpnia 2023 roku. Składnie wniosków na adres: wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl 

NA KAŻDY TYTUŁ NALEŻY ZŁOŻYĆ OSOBNY WNIOSEK.

Wkład własny nie jest wymagany.

Gorąco zachęcamy do zamawiania filmów i realizację wydarzeń.

WINNY CZY NIEWINNY (reż. Louis Garrel) –Rzadko kiedy filmy utrzymują delikatną równowagę między momentami komicznymi i poważnymi przez całą fabułę. Tutaj udaje się perfekcyjnie i całość przepełniona jest przyjemnością opowiadania historii. Nagrodzona dwoma Cezarami przezabawna historia kryminalna  – w kinach 23 czerwca.

SYTUACJA AWARYJNA (reż. Jiří Havelka) – stylem i humorem przypomina najlepsze czeskie komedie. Pociąg jadący z podróżnymi, ale za to bez maszynisty. Reżyser umie dobierać bohaterów i wyciągać z nich to co najlepsze. Jeśli lubiłeś „Właścicieli” – koniecznie poznaj pasażerów tego pociągu! – w kinach od 7 lipca.

PIERWSZY DZIEŃ MOJEGO ŻYCIA (reż. Paolo Genovese) – filmy Paolo Genovese zawsze pomagały nam zastanowić się nad ludzkim zachowaniem, w szczególności nad naszymi relacjami z innymi i głęboką naturą człowieka. W Rzymie melancholijnie zanurzonym w deszczowej nocy, cztery postacie jednocześnie postanowiły zakończyć swoje życie. W momencie, gdy cała czwórka ma zamiar wprowadzić swój plan w życie, spotyka ich tajemniczy mężczyzna (w tej roli Toni Servillo), który zachęca ich do podjęcia wyzwania… Premiera 23 lipca.

MOJA ZBRODNIA (reż. François Ozon) – Reżyser wypracował swój styl, łącząc satyryczny igraszki, swobodną seksualność i estetyczne piękno, a to wszystko mieszając z arthouse’owymi ekscytującymi historiami. I tak „Moja zbrodnia” to hołd Ozona dla złotej ery Hollywood. Paryż, lata 30. Młoda aspirująca aktorka, bez grosza przy duszy zostaje oskarżona o zamordowanie słynnego producenta, który pod pretekstem zawodowej propozycji próbował ją wykorzystać. Kiedy wydaje się, że Madeleine stoi na straconej pozycji, z pomocą przychodzi jej przyjaciółka, prawniczka. Premiera kinowa – 4 sierpnia.

KOMUNIKAT nr. 1 z dnia 07.06.2023 (plik PDF)

MOJA ZBRODNIA – formularz wniosku (plik WORD)
MOJA ZBRODNIA – formularz sprawozdania (plik WORD)

PIERWSZY DZIEŃ – formularz wniosku (plik WORD)
PIERWSZY DZIEŃ – formularz sprawozdania (plik WORD)

SYTUACJA AWARYJNA – formularz wniosku (plik WORD)
SYTUACJA AWARYJNA – formularz sprawozdania (plik WORD)

WINNY CZY NIEWINNY – formularz wniosku (plik WORD)
WINNY CZY NIEWINNY – formularz sprawozdania (plik WORD)