Nabór wniosków na Dofinansowanie organizacji seansów filmu „HOURIA”

wróć
27-04-202313:14
Nabór wniosków na Dofinansowanie organizacji seansów filmu „HOURIA” – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Nauczenie się, jak ponownie się uśmiechać, odczuwać szczęście i cieszyć się życiem, gdy utraciło się zdolność do wykonywania tych wszystkich czynności w wyniku gwałtownego przeżycia, nie jest łatwe.

O zakotwiczeniu w grupie oraz odporności marzeń i sił życiowych, gdy trzeba wydobyć się z ciemności opowiada kolejny film pod patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych pt. HOURIA – w dystrybucji Best Film. Patronat nad filmem oznacza wpisanie tytułu do kategorii filmów studyjnych.

Premiera filmu zaplanowana jest na 2.06.2023.

Ogłaszamy nabór na dofinansowanie, na które Stowarzyszenie Kin Studyjnych przeznacza kwotę 5.000,00 zł ze środków przekazanych przez dystrybutora filmu Best Film.

Maksymalna kwota dofinansowania, na organizację wydarzenia / spotkania/prelekcji oraz jego promocji wynosi 500,00 zł. Kosztami objętymi Dofinansowaniem mogę być wyłącznie koszty organizacji prelekcji lub spotkania z psychologiem/edukatorem oraz koszty promocji ww. Spotkania.


Seanse objęte Dofinansowaniem muszą zostać przeprowadzone w nieprzekraczalnym terminie do 30.06.2023 r.

Składanie wniosków na adres: wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl do 2.06.2023. Wkład własny nie jest wymagany.

Gorąco zachęcamy do zamawiania filmu na przedpremiery i realizacji wydarzeń.

Opis filmu:
Houria (genialna Lyna Khoudri) jest utalentowaną tancerką, która pragnie zrobić światową karierę w balecie. Całe swoje życie podporządkowuje temu marzeniu. Aby związać koniec z końcem, w dzień pracuje jako sprzątaczka, a w nocy obstawia nielegalne walki. Po jednej z nich, w której wygrywa duże pieniądze, zostaje brutalnie napadnięta przez rywala.

„Houria” to pochwała kobiecości, siostrzeństwa, przyjaźni, wolności i uzdrawiającej mocy tańca.

KOMUNIKAT nr. 1 z dnia 26.04.2023 (plik PDF)

Formularz wniosku (plik WORD)

Formularz sprawozdania (plik WORD)