Nagrody Stowarzyszenia Kin Studyjnych

wróć
06-07-202316:15
Nagrody Stowarzyszenia Kin Studyjnych – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Nagrody Stowarzyszenia Kin Studyjnych to wyróżnienie o szczególnym znaczeniu. Przyznawane przez branżę kiniarską osobom pracującym w / i dla kin studyjnych, dystrybutorom filmowym z inicjatywą, a także doceniające działania o charakterze edukacyjnym.

Po raz kolejny dajemy wszystkim członkom SKS możliwość wyróżnienia wybijających się kiniarzy, nagrodzenia wyjątkowej i wytrwałej współpracy dystrybucyjnej, uhonorowania najciekawszych dokonań w sferze edukacji w kinie. Nagrody SKS, to wyjątkowe wydarzenie, bo to wszyscy zainteresowani, członkowie Sieci Kin Studyjnych mogą docenić prace swoich kolegów”. – komentuje Marlena Gabryszewska, prezeska Stowarzyszenia Kin Studyjnych.

Swoich faworytów możecie wybierać w trzech kategoriach: Kiniarz Roku, Dystrybucja Roku, Wydarzenie Edukacyjne.

Każde kino może zgłosić maksymalnie 2 kandydatów do każdej z nagród. Każde zgłoszenie wymaga uzasadnienia liczącego minimum 200 znaków.

Rekomendacje można składać od 6.07 do 6.08 do g. 20:00 – wyłącznie za pomocą formularzy zgłoszeniowych dostępnych poniżej i przesłanie wypełnionych dokumentów mailowo na adres: wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl  

Wyboru laureatów dokona jury, w którego skład wchodzą członkowie Rady Sieci Kin Studyjnych w bieżącej kadencji: Urszula Biel, Patrycja Blindow, Piotr Gładkowski, Katarzyna Hardej, Zbigniew Magdziarz, Piotr Malangiewicz, Klaudia Małota, Małgorzata Niestrawska, Robert Skrzydlewski, Michał Surówka, Piotr Olak i Piotr Zakens.

Nagrody zostaną wręczone 5 września podczas gali otwarcia 11. Konferencji Kin Studyjnych w kinie Żeglarz w Jastarni.

Gorąco zachęcamy do wysyłania rekomendacji:

FORMULARZ KINIARZ ROKU

FORMULARZ DYSTRYBUCJA FILMU W KINACH STUDYJNYCH

FORUMLARZ WYDARZENIE O CHARAKTERZE EDUKACYJNYM

REGULAMIN NAGRÓD SKS 2023