Nagrody Stowarzyszenia Kin Studyjnych 2024

wróć
05-06-202417:21
Nagrody Stowarzyszenia Kin Studyjnych 2024 – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Nagrody Stowarzyszenia Kin Studyjnych to wyróżnienie o szczególnym znaczeniu, służące budowaniu i umacnianiu więzi wewnątrz branży. Przyznawanie jej na galach sprzyja integracji środowiska kin studyjnych, co prowadzi do lepszej współpracy i wymiany doświadczeń.

Poprzez wyróżnienie różnorodnych talentów i osiągnięć nagroda ta podkreśla bogactwo i zróżnicowanie sektora kinowego. Przyznawana przez branżę kiniarską osobom pracującym w/i dla kin studyjnych, dystrybutorom filmowym z inicjatywą, a także doceniające działania o charakterze edukacyjnym nie tylko honoruje indywidualne osiągnięcia, lecz także wspiera najbardziej egalitarną część kultury filmowej, promując jej rozwój, innowacyjność i różnorodność.

Swoich faworytów możecie wybierać w trzech kategoriach: Kiniarka/Kiniarz Roku, Dystrybucja Roku, Wydarzenie Edukacyjne.

Każde kino może zgłosić maksymalnie 2 kandydatów do każdej z nagród. Każde zgłoszenie wymaga uzasadnienia liczącego minimum 200 znaków.

Rekomendacje można składać od 5.06 do 21.06 do g. 22:00 – wyłącznie za pomocą formularzy zgłoszeniowych dostępnych poniżej i przesłanie wypełnionych dokumentów mailowo na adres: biuro@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl  

Wyboru laureatów dokona jury, w którego skład wchodzą członkowie Rady Sieci Kin Studyjnych w bieżącej kadencji: Urszula Biel, Patrycja Blindow, Piotr Gładkowski, Katarzyna Hardej, Zbigniew Magdziarz, Piotr Malangiewicz, Klaudia Małota, Małgorzata Niestrawska, Robert Skrzydlewski, Michał Surówka, Piotr Olak i Piotr Zakens.

Nagrody zostaną wręczone 10 września 2024 roku podczas gali otwarcia 12. Konferencji Kin Studyjnych.

Gorąco zachęcamy do wysyłania rekomendacji:

Formularz nagród Dystrybucja (plik WORD)

Formularz nagród Edukacja (plik WORD)

Formularz nagród Kiniarz Roku (plik WORD)

Regulamin nagród SKS (plik WORD)