NoveKino Atlantic w Stowarzyszeniu Kin Studyjnych

wróć
08-02-202119:38
NoveKino Atlantic w Stowarzyszeniu Kin Studyjnych – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych – operator programu wspierającego Sieć Kin Studyjnych podpisało już 210 umów o członkostwo w Sieci, a lista członków nadal jest otwarta.

Na początku 2021 roku deklarację o chęci przystąpienia do Sieci Kin Studyjnych  złożyły kolejne kina. Już po ewaluacji jest NoveKino Atlanitc z Warszawy, które z impetem i bogatym repertuarem otworzyło się dla widzów 12 lutego! NoveKino Ataltnic jest szóstym podmiotem w marc „NoveKino” po kinie Wisła, Sybilla, Siedlce, Przedwiośnie i Merkury. Nie tylko nazwa jest nowa, także logotyp, strona www https://www.novekino.pl/kina/atlantic/ oraz fan page kina na FB https://www.facebook.com/atlantickino .

Wszyscy wiemy, że to ludzie tworzą kino i jego klimat, a każdemu kinu zależy na dobrym i kompetentnym zespole. Menedżerem w NoveKino Atlantic została Sara Broniszewska, która ma doświadczenie we współzarządzaniu kinem ośmiosalowym. Mamy przekonanie, że najstarsze kino w stolicy, nadal będzie oferować widzom ciekawą ofertę programową, z atrakcyjnymi przedpremierami i najlepszymi festiwalami filmowymi, a ul. Chmielna 33 pozostanie na kulturalnej mapie miasta przez kolejne 90 lat.

Chętnych do dołączenia do Sieci Kin Studyjnych zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl