Program 2-go. Forum Edukacji Filmowej

wróć
10-03-202309:19
Program 2-go. Forum Edukacji Filmowej – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Przedstawiamy program 2. Forum Edukacji Filmowej.

Znany jest już szczegółowy program 2. edycji Forum Edukacji Filmowej, które w tym roku odbędzie się w dniach 28-30 marca w Kinie Muza w Poznaniu.

Jedną z największych wartości spotkań kin studyjnych jest rozmowa, wymiana doświadczeń i wzajemne inspiracje. Dlatego też znaczną część programu poświęcamy na panele dyskusyjne, warsztaty i wykłady.

W gronie Kiniarzy, Edukatorów, Dystrybutorów i Nauczycieli będziemy rozmawiać m.in. o tym Jak promować filmy dla dzieci i młodzieży?, Jak przetrwać prelekcję, zbadamy Oczywiste i nieoczywiste obszary polskiej edukacji filmowej a podczas wykładu i warsztatu Badania diagnostyczne – jak poznać potrzeby odbiorców? uczyć się będziemy kim jest nasza widownia, przedstawimy także propozycje zajęć z wychowawcą oraz 10 sposobów jak podnieść sprzedaż w kinie.

Nie zabraknie także prezentacji programów edukacyjnych i oferty dystrybucyjnej. Będą z nami: M2Films, Aurora Films, Forum Film, Monolith Films, Vivarto/Bomba Films, Kino Świat, Best Film, Next Film, Against Gravity oraz Stowarzyszenie Nowe Horyzonty/Kino Dzieci.

Zapraszamy także na nowy moduł: niezwykle inspirujących propozycji programowych naszych Koleżanek i Kolegów, które sami Twórcy zaprezentują w ramach dwóch sesji CASE STUDY.

Obejrzymy także 3 przedpremierowe filmy: „Czarodziejski flet” (Kino Świat), „Nic” (Vivarto) oraz „Siłę naszych marzeń” od Best Film.

W imieniu Stowarzyszenia Kin Studyjnych oraz Kina Muza serdecznie zapraszam do Poznania!

FORMULARZ AKREDYTACYJNY (link)

W tym roku istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch typów akredytacji: na całe wydarzenie (290 zł + VAT) oraz jednodniową (100 zł + VAT). Ze względów organizacyjnych formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do dnia 24 marca 2023 r. Po tym terminie kontaktować będziemy się z osobami, które wybrały akredytację jednodniową w celu doprecyzowania daty przyjazdu.

UWAGA: Warunkiem udziału w Forum jest opłacenie w terminie otrzymanej FV za akredytację. Faktura VAT zostanie przesłana pod wskazany w formularzu adres mailowy. Akredytacja obejmuje koszt uczestnictwa we wszystkich punktach konferencji oraz wyżywienie. Koszty noclegu i przejazdu pozostają po stronie Uczestnika. Ze względów organizacyjnych i logistycznych bezpłatnego odwołania akredytacji można dokonać najpóźniej do dnia 21 marca 2023. Po upływie tego terminu poniesione koszty nie zostaną zwrócone. Natomiast zamiany uczestników w ramach tej samej instytucji można dokonywać do dnia rozpoczęcia konferencji – 28 marca 2023.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

PROGRAM 2. FORUM EDUKACJI FILMOWEJ (plik PDF)

LISTA HOTELI / HOSTELI (plik PDF)

2. Forum Edukacji Filmowej odbędzie w dniach 28-30 marca 2023 r. w kinie Muza w Poznaniu (ul. Święty Marcin 30)

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Współorganizatorzy: Kino Muza w Poznaniu i Estrada Poznańska

Partnerzy: Miasto Poznań, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu oraz Creative Europe Desk Polska

Forum realizowane przy współfinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Pytania prosimy kierować: m.gabryszewska@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl