SZKOLENIE – PROMOCJA KINA STUDYJNEGO W SOCIAL MEDIACH

wróć
14-09-202216:58
SZKOLENIE – PROMOCJA KINA STUDYJNEGO W SOCIAL MEDIACH – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

PROMOCJA KINA STUDYJNEGO W SOCIAL MEDIACH edycja 2. – zaproszenie na szkolenieW jaki sposób promować kino studyjne wykorzystując potencjał Facebooka i Instagrama?

Jak efektywnie tworzyć komunikaty na wspominanych platformach? Jak posiłkować się promocją organiczną w budowaniu świadomość marki? Jak skutecznie używać bezpłatnych funkcjonalności Facebooka i Instagrama? Jaką wybrać formę treści by przyciągała jak najwięcej użytkowników? Jak tworzyć atrakcyjne grafiki w programie Canva.com?

Zapraszamy na drugą edycję szkolenia, podczas którego omówimy sposoby promowania kina z wykorzystaniem potencjału Facebooka i Instagrama, pokażemy jak promować i budować świadomość marki.

Social Media są obecnie najskuteczniejszą a zarazem najszybciej rozwijającą się i zmieniającą formą marketingu filmowego. O tym jak ją okiełznać przy ograniczonym budżecie promocyjnym i zasobach ludzkich, będziemy porozmawiać w czasie dwudniowego praktycznego warsztatu poprowadzonego przez specjalistkę w tworzeniu strategii promocyjnych w Social Mediach – Beatę Tomaszek.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników kin studyjnych, odpowiedzialnych za działania z obszaru marketingu, promocji i komunikacji.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy:

  • wypełnić formularz rekrutacyjny do dnia 14 października 2022
  • do dnia 26 października 2022 opłacić otrzymaną FV

Liczba uczestników: 20

W przypadku dużej liczby chętnych kryterium naboru będzie kolejność zgłoszeń. Ze wszystkim kandydatami skontaktujemy się mailowo w terminie 14-21 października 2022 r.

Data: 8-9 listopada 2022

Miejsce: Kino Muranów, ul. Andersa 5, Warszawa

Koszt z noclegiem: 460 zł brutto – nocleg ze śniadaniem w dwuosobowym pokoju w hotelu Ibis, ul. Muranowska 2 (1,1 km od kina Muranów),

Koszt bez noclegu: 280 zł brutto

               W cenę wliczone są:

  • materiały szkoleniowe,
  • zaświadczenie o udziale w szkoleniu,
  • 2 obiady

SZKOLENIE DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW STOWARZYSZENIA KIN STUDYJNYCH

PROGRAM SZKOLENIA DO POBRANIA (plik PDF)