„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” – pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny

wróć
20-10-202215:06
„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” – pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych jest partnerem dystrybucji filmu

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to kontynuacja przebojowego serialu, opowiadająca historię Małego Misia, który w dniu urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy, aby zdobyć miód na swój tort.

Na widzów czeka też niespodzianka! Kinowym seansom towarzyszyć będzie pokaz świątecznego epizodu serialu.

Film w kinach od 18 listopada! Dystrybucja w Polsce: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty


Producentem filmu jest polskie studio animacji Animoon, które realizuje projekty o wysokiej jakości plastycznej i fabularnej. „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to nie tylko pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film animowany dla młodych widzów, ale też ekranizacja popularnej wśród czytelników książki „Proszę mnie przytulić” autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak, wydawanej przez Wydawnictwo Ezop. Na jej podstawie zrealizowany został również popularny serial pod tytułem „Przytul mnie”.
Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort.
Animacja „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” jest idealną opcją na grudniowo-mikołajkowe wyprawy do kina. Towarzyszący seansom dodatkowy epizod świąteczny zadowoli każdego małego filmowego łasucha, a nieco starszych widzów oczaruje magiczną atmosferą.

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”
Kategoria wiekowa: 4+
Reżyseria: Anna Błaszczyk
Kraj i rok produkcji: Polska 2022
Czas trwania: 70 min
Wersja językowa: dubbing
Produkcja: Animoon
Koprodukcja: Animex, Fixafilm
Partner wykonawczy: Pigeon Productions
Film współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

Patroni medialni: Ładne Bebe, Czas Dzieci, Radio 357, KINO
Patron: Wydawnictwo Ezop
Partner: Stowarzyszenie Kin Studyjnych