Rozwój publiczności – webinar

wróć
01-06-202320:42
Rozwój publiczności – webinar – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Zapraszamy na webinar pt: „Rozwój publiczności (Audience Development) – czy nadal jest innowacją w kulturze? Wstęp do warsztatów o rozwoju publiczności”, który odbędzie się 20 czerwca (wtorek) w godz. 10:00-11:30.

Podczas webinaru rozmawiać będziemy o wyzwaniach, z którymi mierzycie się w swoich organizacjach w kontekście budowania relacji z publicznością, zmianach w kontaktach z widzami i sposobie dystrybucji filmów jakie nastąpiły po pandemii, a także sposobach jak szybko i skutecznie badać potrzeby swojej publiczności i jak na nie reagować.
Spotkanie będzie również okazją do poznania się i lepszego zrozumienia Waszych potrzeb i oczekiwań.


Webinar poprowadzą doświadczone trenerki: Magdalena Sadura i Beata Dubiel-Stawska.

Zapraszamy Was do przesyłania propozycji intersujących Was tematów, pytań i komentarzy, na które postaramy się odpowiedzieć podczas webinaru i które włączymy do programu planowanych warsztatów o rozwoju publiczności. Zagadnienia możecie pozostawiać w załączonej ankiecie zapisów.

Spotkanie odbędzie się on-line na platformie ZOOM. Link do spotkania prześlemy 19 czerwca 2023
Kolejnym etapem szkolenia będą dwudniowe spotkania warsztatowe odbywające się już w mniejszych grupach stacjonarnie w trzech różnych miastach. O szczegółowych zagadnieniach poruszanych podczas warsztatów opowiemy więcej podczas webinaru.

LINK DO ZAPISÓW (kliknij tu …)

*UWAGA: Liczba miejsc ograniczona

Udział w webinarze jest bezpłatny
Webinar zrealizowany z dofinansowania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

TRENERKI
Magda Sadura – menedżerka kultury, kulturoznawczyni, trenerka i facylitatorka. Specjalistka w zakresie komunikacji, koordynatorka i producentka międzynarodowych projektów teatralnych i interdyscyplinarnych. Absolwentka studiów podyplomowych Komunikacja Społeczna i Public Relations oraz międzynarodowego szkolenia Culture Management Programme.
Ekspertka i konsultantka w obszarach budownia strategii rozwoju, komunikacji wewnętrznej, komunikacji i promocji, budowania marki oraz rozwoju publiczności (Audience Development).
Współpracowała z Instytutem Adama Mickiewicza, Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, Narodowym Instytutem Audiowizualnym, Instytutem im. Jerzego Grotowskiego, ESK Wrocław 2016, Fundacją Obserwatorium, Fundacją Krytyki Dizajnu, Fundacją Bęc Zmiana, Fundacją Avant Art Festival, Chórem Kobiet Marty Górnickiej, Warsaw Dance Department, SARP, Miastem Gdańsk oraz warszawskimi domami kultury. Obecnie pracuje w Fundacji Polskie Forum Migracyjne oraz jest uczestniczką Szkoły Trenerek i Trenerów Antywypaleniowych i Dobrostanu.


Beata Dubiel-Stawska – w roku 2007 zakończyła ponad 10 letnią przygodę w amerykańskiej korporacji. Od tamtej pory prowadzi własną firmę współpracując z zespołami z różnych środowisk (instytucjonalnych, organizacji pozarządowych, biznesowych), głównie w obszarze kultury, zarządzania, marki i komunikacji. Jako konsultantka, ekspertka, moderatorka, mentorka, trenerka sięga do swoich doświadczeń, umiejętności i wiedzy z zarządzania projektami, planowania strategicznego, budowania sprawnie działających zespołów, zarządzania zmianą, komunikacji, budowania marki, rozwoju publiczności (Audience Development). Zdobywała doświadczenia jako ekspertka i trenerka w europejskich projektach ADESTE, CONNECT, ADESTE+, współautorka programu studiów podyplomowych UAM w Poznaniu (Audience Development), autorka programu Akademia Zarządzania Projektami (dla IAM i Instytutów Polskich), Lider 2.0 (dla dyrektorów teatrów muzycznych i operowych), wykładowczyni w programie MBA in Arts Innovation (Global Leaders Institut), współautorka modelu Audience Centred Experience Desing. Realizowała projekty doradcze i szkoleniowe, m.in. dla ponad 60 instytucji kultury na zlecenie Biura Kultury m.st. Warszawy, miasta Gdańska i Mazowieckiego Instytutu Kultury, a także dla: Fundacji Auschwitz-Birkenau, Auschwitz Pledge Foundation, Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, Sinfonii Varsovii, MHŻP Polin, Teatru Miniatura, Teatru Młyn, Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, TR Warszawa, Zachęty Narodowej Galerii Sztuki, Centrum Myśli JPII, Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie, Muzeum Warszawy.