SIŁA NASZYCH MARZEŃ z Patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych

wróć
20-07-202314:03
SIŁA NASZYCH MARZEŃ z Patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych ogłasza nabór wniosków dotyczących filmu „Siła naszych marzeń”.
Jednocześnie informujemy, że w ramach współpracy dystrybutor filmu – firma Best Film – przeznaczył na dofinansowanie pokazów grupowych dla edukacji (pokazy szkolne) kwotę 5000 PLN netto.

Maksymalna kwota dofinansowania na kino – 500 zł netto


Szczegółowe informacje znajdują się w KOMUNIKACIE z dnia 20.07.2023
PRZEDŁUŻAMY NABÓR WNIOSKÓW aż do wyczerpania środków. Wydarzenia objęte dofinansowaniem należy zrealizować w nieprzekraczalnym terminie do 8 października 2023 r.

Film został objęty przez Stowarzyszenie Patronatem, a tym samym znalazł się na liście filmów studyjnych rekomendowanych na seanse w kinach Sieci Kin Studyjnych.

O FILMIE:

SIŁA NASZYCH MARZEŃ
tytuł oryginalny: Ride Above, Tempête
gatunek: familijny
premiera: 8 września 2023
reż. Christian Duguay
występują: Mélanie Laurent, Pio Marmai, Danny Huston, Carmen Kassovitz
produkcja: Francja/Kanada 2022


Film o głębokiej i wyjątkowej więzi między koniem a dziewczyną oraz o ich walce z przeciwnościami po tragicznym wypadku.
Zoe dosłownie urodziła się i wychowała wśród koni. Wraz z rodzicami i bratem prowadzi szczęśliwe życie w stadninie koni wyścigowych. Marzy o tym, by zostać dżokejką, tak jak jej ojciec. Kiedy pewnego dnia rodzi się źrebak Burza, dziewczynka widzi w nim championa, na którego długo czekali jej rodzice. To ma być zwycięzca, którego sama będzie dosiadać. Tymczasem pewnej burzowej nocy Burza w panice rani dziewczynkę, przez co ta traci władzę w nogach. Nie mogąc pogodzić się z losem, Zoe pogrąża się w rozpaczy, pociągając za sobą całą rodzinę, a w szczególności ojca, który może stracić wszystko.
Czy dzięki wsparciu rodziny oraz pomocy stajennego, który ma dar komunikowania się z końmi, Zoe podejmie próbę dokonania niemożliwego i spełnienia swoich marzeń?

KOMUNIKAT nr.1 z dnia 20.07.2023 (plik PDF)

Formularz wniosku (plik WORD)

Formularz sprawozdania (plik WORD)