SKS partnerem animacji ERNEST I CELESTYNA MISJA MUZYKA.

wróć
20-04-202314:40
SKS partnerem animacji ERNEST I CELESTYNA MISJA MUZYKA. – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych zostało Partnerem dystrybucji animacji „Ernest i Celestyna: Misja muzyka”!

Urzekająca piękną animacją i szczerymi emocjami produkcja „Ernest i Celestyna: Misja muzyka”, została objęta patronatem przez Stowarzyszenie Kin Studyjnych, co nadaje temu wyjątkowemu i szlachetnemu projektowi status filmu studyjnego.

Twórcy filmów „Ernest i Celestyna” oraz „Wielki zły lis i inne opowieści” przedstawiają kontynuację nominowanego do Oscara filmu, który udowodnią, że prawdziwa przyjaźń może pokonać każdą przeszkodę!

Daj się porwać tej przepięknej przygodzie i pokaż, co ci w duszy gra!

Radosna mysz Celestyna i niedźwiedź-awanturnik Ernest wyruszają w zwariowaną podróż, aby uratować muzykę i muzyków oraz przekonać się, że przyjaźń jest najważniejsza… nawet w rodzinie! Oto kontynuacja nominowanego do Oscara filmu, który urzeka piękną animacją i szczerymi emocjami. Twórcy tego obrazu mają w swoim dorobku pracę przy produkcjach, w których występowali najsłynniejsi bohaterowie dziecięcego świata, w tym: „Smerfy”, „Lassie i przyjaciele”, „Pszczółka Maja” oraz „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Tutaj każda nuta jest na wagę złota, a każdy uśmiech może zburzyć mur!

OPIS FILMU:

Niedźwiedź Ernest i mała myszka Celestyna podróżują do rodzinnej krainy poczciwego misia, aby naprawić zepsute skrzypce. Ta egzotyczna ziemia to również dom najlepszych muzyków na świecie, a jej powietrze stale przesycone jest dającymi radość dźwiękami. Jednak, gdy dwójka przyjaciół przybywa na miejsce, okazuje się, że granie jakiejkolwiek muzyki zostało tu zakazane wiele lat temu. Dozwolona jest tylko jedna nuta. Wszystko to za sprawą ustanawiających wymyślne prawa sędziów, którym przewodzi ojciec Ernesta. Dla niedźwiedzia i jego mysiej przyjaciółki to niewyobrażalne, bo oboje kochają wszelkie dźwięki. Wspólnie z poznanymi przyjaciółmi oraz tajemniczą zamaskowaną postacią, spróbują przywrócić muzykę i szczęście do krainy niedźwiedzi.

Gatunek: animowany, przygodowy, familijny

Reżyseria: Julien Cheng, Jean-Christophe Roger („Lassie i przyjaciele” – serial)
Scenariusz: Agnès Bidaud („Ernest i Celestyna” – serial, „Pszczółka Maja” – serial), Didier Brunner, Guillaume Mautalent („Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” – serial), Sébastien Oursel („Smerfy” – serial, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” – serial), Jean Regnaud („Wielki zły lis i inne opowieści”, „SamSam”), Gabrielle Vincent („Ernest i Celestyna”)

Obsada oryginalnej wersji językowej: Lambert Wilson („Na tropie Marsupilami”, „Ernest i Celestyna”), Pauline Brunner („Ernest i Celestyna”)

Partner dystrybucji: Stowarzyszenie Kin Studyjnych

KONTAKT:
Martyna Weryńska (Internet): martyna.werynska@kinoswiat.pl
Malgorzata Borychowska (prasa, radio, TV): malgorzata.borychowska@kinoswiat.pl