„Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka” pod patronatem SKS

wróć
04-03-202417:23
„Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka” pod patronatem SKS – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

„SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT. TAJEMNICA SZKOLNEGO PODWÓRKA”

w reżyserii Svena Unterwaldta

pod patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych!

„Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka” to wyczekiwana kontynuacja hitu na podstawie książek Margit Auer. Ta oryginalna i przezabawna historia zachwyci wszystkich fanów magii i wciągających zagadek!

Ogłaszamy otwarcie naboru wniosków na dofinansowanie spotkań/prelekcji i promocji seansów filmu „Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka”

Na dofinansowanie Stowarzyszenie Kin Studyjnych przeznacza kwotę 5000,00 zł netto ze środków przekazanych przez dystrybutora filmu – Młode Horyzonty. Maksymalna kwota jednostkowego dofinansowania nie może przekraczać 500 zł netto, przy czym kwota na promocję nie może przekroczyć 200 zł netto.

Wnioski o dofinansowanie mogą być składane wyłącznie drogą e-mailową na adres: wnioski@stowarzyszeniekinstudyjnych.pl

Nabór wniosków trwa do 5.04.2024. Wkład własny nie jest wymagany.

Seanse objęte dofinansowaniem muszą się odbyć do 10.05.2024.

O FILMIE:

Szkoła magicznych zwierząt ma już 250 lat! Z tej okazji uczniowie w pocie czoła szykują jubileuszowy musical. Przygotowania zakłóca incydent, który może doprowadzić do zamknięcia szkoły. Ida i przyjaciele wraz z mówiącymi ludzkim głosem zwierzętami stoją przed nie lada wyzwaniem!

W szkole magicznych zwierząt nigdy nie jest nudno! Klasa Idy wita nowe zwierzęta: niesfornego pingwina i pomocnego, ale nieśmiałego kameleona. Z okazji zbliżającej się 250. rocznicy założenia szkoły uczniowie chcą przygotować spektakl opowiadający o jej początkach. Niestety, nie wszystko idzie im kolorowo. Dyrektor szkoły ma własny pomysł na historię przedstawienia, a wybór głównej aktorki budzi dużo emocji. Czy musical zakończy się sukcesem? Jakby tego było mało, ktoś co noc rozkopuje szkolne podwórko, co może doprowadzić do zamknięcia szkoły. Katastrofa wisi na włosku… Magiczne zwierzęta pomogą rozwiązać tę zagadkę!

Premiera kinowa: 5.04.2024

„Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka”

„Die Schule der magischen Tiere 2”

reżyseria: Sven Unterwaldt

produkcja: Niemcy 2022, czas: 103 min

kategoria wiekowa: 6+

wersja językowa: dubbing

dystrybucja: Młode Horyzonty

Komunikat nr. 1 z dnia 01.03.2024 (plik PDF)
Formularz wniosku (plik WORD)
Formularz sprawozdania (plik WORD)
Koszty kwalifikowane (plik PDF)