SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT

wróć
06-02-202313:37
SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Z radością informujemy, że współpraca że Stowarzyszenie Kin Studyjnych zostało partnerem dystrybucji filmu: SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT – w dystrybucji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty

„Szkoła magicznych zwierząt”
Odrobina magii ze szczyptą przyjaźni i dodatkiem tajemniczej opowieści.


Szczypta magii pomieszana z odrobiną przyjaźni i dodatkiem tajemnicy. Brzmi jak idealny przepis na zapierający dech w piersiach film, prawda? I tak właśnie jest! Zapraszamy na „Szkołę magicznych zwierząt”. Ida i inni bohaterowie uczą się w niezwykłym miejscu. A można w nim poznać magiczne zwierzęta, które z czasem stają się najlepszymi przyjaciółmi. Co wyniknie z wyjątkowego spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem?

Zapraszamy do kin studyjnych od 17 marca.


Ida jest nowa w klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, co zrobić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej i pewniej. A pomoże w tym nic innego, jak właśnie magia. Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy.

Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem rozpoznawczym sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Ida wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. A trzeba przyznać, że bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – byłoby znacznie trudniej. Czy zagadka i odnalezienie winnego będzie dla bohaterów czarną magią?