szkolenia

szkolenia

o szkoleniach
stowarzyszenia
kin
studyjnych

Strategia wsparcia kin przez Stowarzyszenie obejmuje także organizację szkoleń online dla osób, które prowadzą, zarządzają bądź pracuje w kinach studyjnych. Social Media są doskonałymi kanałami komunikacji marketingowej, z której mogą korzystać także małe kina.
Dotychczas przeprowadzone zostały dwa seminaria z marketingu w mediach społecznościowych, podczas których uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak prowadzić działania w mediach społecznościowych. Co publikować na swoich profilach? Moderacja w reagowanie na treści publikowane przez użytkowników/widzów. Pielęgnowanie relacji z klientem w środowisku online. Jaki potencjał niesie płatna reklama oraz czym jest analityka?

Kursy poprowadziły specjalistki praktyczki od FB – Karolina Kulig i IG – Agnieszka Szczepanek, na co dzień związane z poznańskim kinem Muza.

W listopadzie 2020 odbyło się szkolenie: „Podstawy budowania relacji z widzem w Social Mediach” – prowadzenie Karolin Kulig oraz Agnieszka Szczepanek

W kwietniu 2021 odbyło się szkolenie: „Media społecznościowe – działania na FB i IG” – prowadzenie Joanna Kulig oraz Agnieszka Szczepanek.

nadchodzące szkolenia

newsletter szkoleń

Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami o szkoleniach.