TYDZIEŃ WARSZAWSKICH KIN STUDYJNYCH!

wróć
26-09-202213:29
TYDZIEŃ WARSZAWSKICH KIN STUDYJNYCH! – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

Kinowa Warszawa zaprasza na gorący, pełen wyśmienitych wydarzeń TYDZIEŃ WARSZAWSKICH KIN STUDYJNYCH!

Oto nadchodzi! 2. edycja Tygodnia Warszawskich Kin Studyjnych! Wydarzenie, które w zeszłym roku dostarczyło nam wszystkim wielkich filmowych emocji. Bo w małych kinach drzemie ogromny potencjał, naszą imprezą jedynie o tym przypominamy. Było warto, potwierdziły to tłumy w kinach, na seansach i na spotkaniach z twórcami, wypełnione po brzegi sale na warsztatach i podczas prelekcji, legendarnie już oblegane spacery. I Wy – kinomani – tak głodni filmowych emocji. Minął rok, podczas którego nie przestawaliście pytać, czy ciąg dalszy nastąpi…

I właśnie następuje! W ramach drugiej odsłony Tygodnia Warszawskich Kin Studyjnych powrócimy do sprawdzonych już i przyjętych z entuzjazmem przez widzów seansów przedpremierowych najbardziej wyczekiwanych tytułów sezonu oraz ciekawych wydarzeń filmowych i okołofilmowych, zarówno tych płatnych jak i bezpłatnych. Tydzień Warszawskich Kin Studyjnych to m.in. bogaty repertuar, darmowe spotkania z twórcami, warsztaty dla dzieci, seanse dla seniorów, prelekcje, wystawy oraz spacery.

W tym roku w wydarzeniu weźmie udział aż 14 kin Warszawy: Amondo, Atlantic, Elektronik, Iluzjon, Kinoteka, Kultura, Luna, Muranów, Praha, Stacja Falenica, Syrena, Świt, U-Jazdowski, Wisła.

Startujemy w poniedziałek, 3 października w kinie Muranów – na wielkie otwarcie przygotowaliśmy wielkie emocje – Złotą Palmę prosto z Cannes! Na zakończenie Złote Lwy Gdyńskie – SILETN TWINS z udziałem reżyserki Agnieszki Smoczyńskiej!

W każdym kinie czekają na Was inne doświadczenia filmowe.

Bilety na wybrane seanse w cenie 20* zł. Na pozostałe wydarzenia wstęp wolny (za pobraniem bezpłatnej wejściówki lub po uprzednim zapisaniu). *za wyjątkiem filmu otwarcia.

Szczegółowy program opublikujemy wkrótce! Będzie on dostępny online: w poszczególnych kinach i na profilu FB wydarzania oraz na Instagramie.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy.

Plakat i identyfikacja wizualna by Julia Fukiet

KOCHAJMY KINA STUDYJNE!

PROGRAM WARSZAWSKIEGO TYGODNIA KIN STUDYJNYCH (plik PDF)