„Yuku i magiczny kwiat” od 13 stycznia w kinach studyjnych

wróć
11-01-202323:49
„Yuku i magiczny kwiat” od 13 stycznia w kinach studyjnych – Stowarzyszenie Kin Studyjnych

W najbliższy piątek, 13 stycznia do kin studyjnych trafi urzekająca baśń YUKU I MAGICZNY KWIAT, która zachwyciła widzów 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, zdobywając nagrodę Stowarzyszenia Kin Studyjnych.

Na szczycie najwyższej góry rośnie magiczny kwiat dający wieczne światło. Rezolutna myszka Yuku chce go koniecznie zdobyć dla swojej babci, która go potrzebuje. Zanosi się na przygodę pełną wrażeń! Bo w lesie zdającym się nie mieć końca, można się zgubić, a wszędzie czyhają obce zwierzęta. Myszka Yuku ma jednak silną motywację by wyruszyć w Himalaje.

Nieoczekiwaną pomocą dla myszki podczas wędrówki okażą się piosenki grane na ukulele oraz niespodziewani sprzymierzeńcy jak Lis i Lisica, a także Królik. Najgroźniejszy rywal, czyli Wilk pilnujący gór, może okazać się nie taki straszny, jak go malują!

Są tu wszystkie smakowite składniki potrzebne do zauroczenia małych dzieci: zagadki, piosenki, spodziewani lub niespodziewani złoczyńcy, przyjaciele na całe życie i niezliczone zwierzęta z bajek, które podają rękę naszej małej myszce. Nie brakuje tu dobrych emocji, pokonywania przeszkód, stawiania czoła życiu i pozbywania się kompleksów, co czyni z Yuku inspirującą bohaterkę, która zauroczy nie tylko młodych widzów.

Dystrybucja Kino Dzieci // Stowarzyszenie Nowe Horyzonty